+420 377 972 169

Alfa – Omega servis

Autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia

Menu

Výroba kuchyní – MK Marek kuchyně – dílny Průcha Plzeň jih


Výroba kuchyní – MK Marek kuchyně – dílny Průcha Plzeň jih
0 Comments

Toto truhlářství vzniklo v areálu dílen Průcha ve Vstiši v roce 2010. Postupně zde popíšeme desetiletý vývoj této provozovny.

Takhle jsme začínali.

Provozovna bude uzavřena z důvodu ukončení nájemní smlouvy 31.1.2021

Výroba kuchyní – nábytek na míru pro Váš dům a byt.

Pokud hledáte krásně navrženou kuchyni pro svůj domov, jste na správném místě. Firma MK Marek kuchyně a interiéry se zabývá nejen vytvořením 3D návrhů a následnou truhlářskou výrobou, ale i kompletní výrobou i montáží kuchyní a vestavěného nábytku včetně dopravy. >>> Využijte služby výrobce kuchyní v Plzni.

Vyrábíme moderní a stylové kuchyně a vestavěné skříně, které jsou hlavní náplní naší činnosti, máme ale také dlouholeté zkušenosti s výrobou všech typů nábytku, včetně koupelnového i kancelářského. Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na cenově dostupnou, moderní, elegantní kuchyni podle Vašich představ.

Kuchyně a vestavěný nábytek na míru.

Hlavní zaměření výroby v zakázkovém truhlářství MK Marek

 • výroba a montáže kuchyní
 • výroba kuchyní na míru
 • výroba vestavěných skříní
 • výroba nábytku na míru
 • Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně pracuje takzvaně od A do Z. Po oslovení našeho truhlářství zákazníkem vypracujeme zákazníkovi postup i nabídku pro provedení požadované výroby nábytku či kuchyně. Následuje schůzka v naší provozovně, nebo i na místě montáže a instalace hotového truhlářského výrobku.

  Se zákazníkem se dohodneme na požadovaném materiálu, ceně, termínu dodání i termínu konečného předání po montáži.Provedeme zaměření následně 3D vizuální návrh. Po odsouhlasení zákazníkem a případné úpravě 3D návrhu nábytek – kuchyni následně vyrobíme, přepravíme na místo montáže, namontujeme, u kuchyní provedeme veškeré elektro i vodovodní instalace, odzkoušíme, odvezeme staré vybavení a předáme zákazníkovi. Ochota, vstřícnost a slušné jednání je u nás stejně jako spolehlivost samozřejmostí. Zavolejte nám pro konzultaci zdarma klik-tel: 734 262 864 – děkuji Jiří Marek – majitel firmy MK Marek kuchyně a interiery – truhlářství v Plzni >>> Zde máte možnost shlédnout naše výrobky >>> ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ PLZEŇ – JIH

  MK Marek kuchyně – zakázkové truhlářství
  Provozovna Vstiš 5
  33441 Plzeň Dobřany
  13 km od města – Plzeň

  Jiří Marek
  mobil: 734 262 864
  telefon:377 917 986
  e-mail: marek.kuchyne@seznam.cz

  VÝROBA KUCHYNÍ – MK MAREK KUCHYNĚ – DÍLNY PRŮCHA PLZEŇ JIH

  Štítky: , , , , , ,
  Translate »