+420 377 972 169

Alfa – Omega servis

Autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia

Menu

Autopůjčovna autoservisu Plzeň – Jih


Autopůjčovna autoservisu Plzeň – Jih
0 Comments

Jsme autoservis, který se zaměřuje i na pronájem vozidel – provozujeme autopůjčovnu. Působíme ve více městech jak v Jihočeském, tak v Západočeském kraji. Vozidla si můžete zapůjčit ve Strakonicích, Písku, Klatovech, Plzni atd. Vámi objednané vozidlo jsme ochotni doručit i na jiné místo. Zapůjčíme Vám vozidla pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem. V našem vozovém parku naleznete vozidla více kategorií, včetně luxusních. V naší nabídce jsou převážně vozidla značky Škoda ale i vozidlo BMW a Mercedes Benz. Vozidla můžete využít i pro cesty do zahraničí. Již v minulosti jsme zapůjčovali vozidla rodinám, které narychlo sháněli vozidlo na dovolenou po čechách i do zahraničí. Také jsme v minulosti zapůjčovali vozidla lidem, kteří chtěli udělat radost svým blízkým a vozidla si půjčili jednodenně jako zážitek ze svezení.

AutopújčovnaVozidla jsou v dobré kondici, protože jsme si vědomi toho, že bezpečnost je v dnešním provozu na prvním místě. Každé vozidlo má odpovídající servis a je kontrolováno před každou zápůjčkou. Vozidla máme pojištěny zákonně i havarijně. Pojištění vozu je zahrnuto v cenně pronájmu a vy se tedy nemusíte dále starat o pojištění vozidla.Dále zajišťujeme pomoc v případě dopravní nehody. Poradíme, v jakém případě je potřeba k nehodě volat policii, zajistíme odtah Vašeho vozidla, vyřídíme za Vás nahlášení škody na pojišťovně i veškerou následující dokumentaci s pojišťovnou. Všechny náklady na náhradní vozidlo, odtah atd. jsou hrazeny ze zákonného pojištění (povinného ručení) viníka dopravní nehody. Pokud Vás tedy někdo naboural, máme možnost Vaše vozidlo odtáhnout, oběhat za Vás pojišťovny a vozidlo které si zapůjčíte máte zdarma po dobu opravy Vašeho vozidla.

AutopújčovnaCílem autopůjčovny je spokojený zákazník, který je ochotný nás doporučit dál. Dbáme na spokojenost svých klientů, tak aby bylo splněno Vaše očekávání. Spokojenost našich klientů si můžete přečíst na našich facebookových stránkách, kde nám jsou udělovány recenze. Těšíme se na Vás!

Autopůjčovna- půjčovna osobních automobilů ve Strakonicích a v Plzni: Krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobních automobilů. Autopůjčovna – Diviš.

AutopújčovnaProvozovatel autopůjčovny: František Diviš

Provozovna 01: Spojařů 1250 Strakonice 386 01
Provozovna 02: Vstiš 5 334 41 Dobřany

Tel: >>> 735 745 581

IČ: 02979811

AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVISU PLZEŇ – JIH

>>> AUTOPŮJČOVNA DIVIŠ STRAKONICE

Štítky: , , , ,
Translate »