+420 377 972 169

Alfa – Omega servis

Autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia

Menu

Alfa – Omega servis & spol. WEB – FOTO – MEDIA – SEO – VIDEO – MARKETING


Alfa – Omega servis & spol. WEB – FOTO – MEDIA – SEO – VIDEO – MARKETING
0 Comments

Alfa – Omega servis & spol. Internetový marketing: WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO: Správa webových stránek – tvorba webu.

Internetový marketing

CO MŮŽE NABÍDNOUT INTERNETOVÝ MARKETING? Internetový marketing nabízí nekonečně mnoho možností pro zviditelnění jakékoliv zajímavé nabídky. Chcete využít služeb internetového marketingu? DOPORUČUJEME optimalizace webových stránek – pro zviditelnění informací na internetu doporučujeme provést „SEO“ Vašich webových stránek. Provozujeme: Webové informační portály. Zde zveřejňujeme služby pro dům, byt, zahradu, auto a volný čas i zábavu. Zkuste využít našich služeb.

SEO specialista Plzeň

>>> Alfa – Omega servis & spol. – je malý tvůrčí tým se sídlem v Plzni na Borech v bývalém hotelu PLZEŇ v přízemí, s vášní pro budování krásných webových stránek Tvoříme webové stránky pro firmy, živnostníky i neziskové organizace, pořadatele akcí, které jsou dohledatelné vyhledávači a jsou tímto součástí našeho společného úspěchu v podnikání. Marketingové studio Alfa – Omega servis & spol. doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Možnosti zveřejnění Vám zdělí redakce portálu >>>> kontakt na redakci portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také zde na portálu plzen.cz v PR článku (PR článek – Public relation – vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace). Více informací zodpovíme na telefonu: 777 857 022. Zavolejte nám.

Provádíme: Optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Tvorbu webových prezentací. Copywriting. Linkbuilding. SEO. Potřebujete se informovat, jak je možné upřednostnit Váš web, službu, produkt, akci nebo výrobek pro vyhledávače zavolejte nám – zdarma vám popíšeme možné SEO postupy. Jsme možná Vaše budoucí SEO Služby. SEO je proces mnoha a mnoha možností – metod je opravdu mnoho. SEO postupů jsou stovky – prakticky neomezené možnosti. Optimalizace webových stránek Vaší firmy vychází ze základních informací o Vás a o Vaších činnostech a produktech. Využijte našich SEO služeb: … >>> další informace.

Alfa – Omega servis & spol.: Propagace akcí, událostí, firem i prodejců formou zveřejnění na webu v podobě PR článků. Tvorba webových prezentací. Tvorba a zhotovení webových stránek na platformě wordpress. Internetový on-line marketing. Zhotovení promo videí, videonahrávky akcí a událostí. Zhotovení video navštívenek i fotografií nejen pro webové stránky. Fotografické práce, fota výrobků a produktů. Fotodokumentace akcí a událostí. Fotografie provozoven, objektů a interiérů budov. WEB FOTO MEDIA SEO VIDEO MARKETING – správa webových stránek. SEO služby v Plzni. VideoProdukce. Promo Video studio. Video marketing. Ozvučení akcí, ozvučení párty. Zviditelnění a propagace akcí a událostí. Pronájem vlastních výrobních prostorů a dílen. Katalog firem. Správa webových portálů.

Tvorba webu - MICROSITE A INFOSITE

MICROSITE A INFOSITE – Jaké máte satelitní informační webové „MicroSite“ a „InfoSite“ na dalších doménách Vaší firmy? Používáte podpůrné GoogleSite? Máte vytvořeny www navštívenky? NEMÁTE? Možná se tím připravujete o získání dalších zákazníků a případných zájemců o nabídky Vašich firem. Doporučujeme tento stav napravit a tyto podpůrné informační webové stránky si třeba od nás vytvořit. Zavolejte nám.

Zápisy firem do FIRMY.CZ SEZNAM - informační zápis

FIRMY.CZ SEZNAM – informační zápisy. Máte proveden informační zápis na stránce FIRMY.CZ SEZNAM? Jsou tam uvedeny správné aktuální údaje a informace o Vaší zavedené firmě? Není tomu tak? V tomto případě doporučujeme vše neodkladně aktualizovat. Zavolejte nám a uvedeme vše do aktuálního stavu dle informací o Vaší firmě.

Zápisy firen do GOOGLE MAPS – MAPY GOOGLE

GOOGLE MAPS – MAPY GOOGLE – Je Vaše firma správně uvedena v Google Maps – Mapy Google? Zavedení a ověření údajů o vaší firmě je nezbytností, zde máte možnost spravovat svoji firmu v kompletní nabídce od Google, například vytvořit pro svoji firmu informační web, nebo aktuálně moderovat novinky, které nabízíte. Zabýváme se úpravou firemních zápis§ v Google Maps. Upravíme i Vaši firmu.

ZÁPISY DO KATALOGŮ FIREM

ZÁPISY DO KATALOGŮ FIREM – jaké máte zápisy do katalogů firem? Jaké informace jsou o Vás na satelitních webových stránkách? Jsou tyto zápisy a údaje kvalitní a správné? Doporučujeme kontrolu a případné editace těchto prezentací a zápisů – jsou-li špatné a nekompletní tak Vám mohou škodit a ne pomáhat. Provádíme kontrolu všech zápisů firem pro které pracujeme. Zápisy aktualizujeme, upravujeme dle aktuálních informací a dále sdílíme na sociálních sítích. Můžeme zkontrolovat i zápisy Vaší firmy – zavolejte nám. Alfa – Omega služby v Plzni: Služby pro byt – dům – auto – zahradu – zdraví – krásu – hobby i zábavu…

YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER… Jsou informace o Vašich firmách vidět na na Youtube, Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích? Sociální sítě způsobili v posledních letech doslova převrat na internetu. Uvědomili jsme si, že sledování videa na PC, tabletech, ale hlavně na mobilních telefonech nám otevírá velké možnosti. Proto natáčení videí pro komerční účely se stalo naší hlavní činností. Ukázalo se, že je to jeden z nejlepších způsobů, jak atraktivním způsobem zviditelnit firmu či osobnost za použití rozumných finančních prostředků. MARKETING-INFO PLZEŇ: Zviditelnění akcí, firem, výrobků, nabídek i událostí na internetu…

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JEJICH DŮLEŽITOST

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A JEJICH DŮLEŽITOST – jste aktivní na sociálních sítích jako je Facebook, Google Plus, Instagram, Pinterest, YouTube, Linkedin Twitter? Pakliže ne, tak je třeba se zamyslet v čem jsou sociální sítě užitečné pro zviditelnění Vašich www stránek s aktuální nabídkou Vašich výrobků a služeb či produktů. Doporučujeme používat sílu sociálních sítí v internetovém on-line marketingu. Budování zpětných odkazů (neboli linkbuilding) na sociálních sítích je významnou součástí internetového marketingu. Katalog Alfa – Omega servisu:: služby pro dům, byt, zahradu, auto, zdraví a krásu, zábavu…

Kancelář 01:
Pronájem výrobních prostorů & SEO
U Borského parku 1213/3 Plzeň – Bory
tel: 777 857 022

Kancelář 02:
WEB-FOTO-MEDIA-SEO-VIDEO-MARKETING
Žižkova 2491/66 Plzeň – Bory
tel: 777 857 021

Kancelář 03:
Dílny Průcha – Tvorba webu – Autoservis
Vstiš 5 33441 Dobřany
tel: 377 972 169
tel: 777 857 022 – 21

Vytvořili jsme webové stránky pro BL trade s.r.o. prodejce hasícího zařízení CUTLANCA

Tvorba webových stránek – SEO pro BL trade s.r.o. .

Vytvořili jsme webové stránky pro NORDEX EUROPE.

Tvorba webových stránek – SEO pro NORDEX EUROPE. .

Vytvořili jsme webové stránky pro Podlahářství BOHEMIA.

Tvorba webových stránek – SEO pro Podlahářství BOHEMIA..

Vytvořili jsme webové stránky pro Podlahářství BOHEMIA.

Tvorba webových stránek – SEO pro Auto Kraus Detailing..

Štítky: , , , , , , , ,
Translate »