+420 377 972 169

Alfa – Omega servis

Autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia

Menu

Otevření „zabouchlého“ auta v Plzni i v okolí Plzně – autoservis doporučuje zámečníka


Otevření „zabouchlého“ auta v Plzni i v okolí Plzně – autoservis doporučuje zámečníka
0 Comments

>>> ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST PLZEŇ

Telefon – klik >>> +420 608 079 512

Zajistíme otevření Vašeho auta do 30-ti minut a to v Plzni. Tuto službu provádíme Nonstop i pro oblasti území okolí Plzně pro Přeštice, Rokycany, Dobřany, Stříbro i Klatovy. Než otevřeme Váš automobil budeme od Vás potřebovat doklady k vozidlu. Služba našeho zámečnictví: Nonstop otevírání automobilů.

Autoservis Alfa Romeo Fiat Lancia – dílny Průcha doporučuje pro otevírání automobilů zejména ilalských značek zámečnictví Dalibora Glose. V nabídce služeb tohoto zámečníka najdete především činnosti v oblasti otevírání všech zámků, šetrné otevírání zámků aut, otevírání uzamčených trezorů, opravy zámků všech druhů, jejich výměny a další veškeré zámečnické služby. K zámečnickým zakázkám vyjíždí v Plzni a okolí města Plzně.  Přijede třeba i do  Třemošné, Zruče, Kozolup i do dalších obcí). Jako zámečnická pohotovost NonStop provádí otevírání bytů i veškeré nouzové práce zámečníka. NONSTOP otevírání automobilů, NONSTOP otevírání trezorů, opravy po vloupání, opravy autozámků.

OTEVŘENÍ “ZABOUCHLÉHO” AUTA V PLZNI I V OKOLÍ PLZNĚ – AUTOSERVIS DOPORUČUJE ZÁMEČNÍKA

NonStop zámečnictví – zámečnická pohotovost 24-7 pro Plzeň – nouzové otevření auta v Plzni.

Nonstop auto-zámečnictví Tel: 608079512. Havarijní zámečnická pohotovost pro Plzeň a okolí Plzně. Rychle, cenově dostupně otevřeme Vaše auto – i Alfu Romeo. Opravíme zámek dveří každé značky automobilu.

Štítky: , , , ,
Translate »